ELEKTRİK GİTAR BAŞLANGIÇ DERS PAKETİ (8 Saat)

ELEKTRİK GİTAR BAŞLANGIÇ DERS PAKETİ (8 Saat) (#knt1ch)

1.500,00TL
 • Stok DurumuStokta Var (3 Adet)
“9 YAŞ VE SONRASI TÜM YAŞ GRUPLARINA AÇIKTIR!”

 • KentSanat Akademi Elektrik Gitar Bölümü, Blues, Rock, Pop, Funk ve diğer kent müziği stillerini içeren zengin bir eğitim modeline sahiptir. Alanlarında Akademik donanıma sahip ve aktif olarak performanslarda bulunan öğretim görevlilerimiz bu bakış açısıyla birlikte bilgi ve birikimlerini birebir dersler halinde sizlerle paylaşıyorlar.

  DERSİN İÇERİĞİ:

  Gitar Bölümümüzde enstrüman eğitimi derslerimiz birebir (özel ders) yapılmaktadır. Enstrüman çalışmalarının yanı sıra öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde gelişmelerini sağlamak için kendilerine sunduğumuz Kulak Eğitimi ve Ritm Atölyesi dersi yer almaktadır. 8 kişilik sınıflarda yapılan bu ders ile müziğin temel ilkelerini öğrenerek enstrüman eğitiminize sağlıklı bir şekilde yön verebilirsiniz. Elektrik Gitar başlangıç ders paketi ile Gitar üzerinde temel tutuş, pena tutuş teknikleri ve çalım teknikleri üzerine yönelimlerde bulunup, seviyenize uygun repertuvar çalışmalarında bulunacaksınız. Size uygun ilerleme modeliyle birlikte gelişiminiz için gerekli olan gam, arpej, akor ve armoni bilgilerini içeren program ile kent müziği içerisindeki akımları inceleyip, çalmak istediğiniz ana stil üzerine yoğunlaşmaya başlayacaksınız. Unutmayın KentSanat Akademi bünyesinde dilerseniz bu çalışmalarınızı akademik düzeyde ABRSM (Royal Academy) ve LCM uluslararası eğitim programları içerisinde sertifikalandırabilirsiniz.

  KAZANIMLAR:

  Başlangıç Ders paketi ile Elektrik Gitar enstrümanı üzerine ana bilgilere sahip olacak ve başarılı bir gelişim göstereceksiniz. Böylelikle daha üst seviyelere geçmeniz için gerekli ana bilgileri deneyimleme fırsatı bulacaksınız.

  DERSİN İŞLEYİŞİ:

  Ders günü ve saatleri KentSanat Akademi ile öğrenci arasında karşılıklı organize edilecektir. Öğrencinin online dersler için kullanılacak konferans görüşmesi yazılımını destekleyen cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi bir donanıma ve internet erişimine sahip olması gerekmektedir.

  Çalışmalarını yüzyüze yapmak isteyen öğrenci adaylarımız için hatırlatmak isteriz ki; KentSanat Akademi pandemi sürecinin ilk evrelerinden başlayarak genel hijyen kurallarına titizlikle uymaktadır. Yüz yüze derslerimiz, geniş, sürekli temiz hava ile havalandırılan dersliklerde, tüm hijyen ve Covid-19 önlemleri alınarak, sürdürülmektedir.

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %0 olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Satıcıya Soru Sor
  Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

  Üye Girişi

Bu Ürün Hangi Yörenin Ürünü? Yörenin Diğer Ürünleri
Ürünün Ödemesini Yapın Ödemeniz, siz ürüne onay verene kadar notacini.com'un güvenli havuz hesabında tutulur.
Satıcı Ürünü Kargolasın Ödemeniz ardından satıcı, ürünü kargoya verir.
Ürüne Onay Verin Teslim aldığınız ürünü inceler anlatıldığı gibi ise onay verirsiniz.
Paranız Satıcıya Aktarılsın Onayınız ile paranız havuz hesaptan satıcıya aktarılır.
iyzico

Notacini Pazaryeri © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır