Hakkımızda


Notacini.com Türkiye'de orjinal nota kitaplarının bulunma güçlüğü ve fotokopi kaynaklı notalar ile çalışan müzisyenlerin sıkıntıları göz önünde bulundurularak Nisan 2013’te Henle Verlag, Hal Leonard, Baerenreiter, Schott, Ut Orpheus, G.Schirmer, Alfred, Faber Publishing gibi dünyanın önde gelen yayın evlerinin temsilciliklerini alarak kuruldu.

E-Ticaret üzerinden yedi yıldır Türkiye'de büyük bir çoğunluğu M.E.B onaylı olan,  konularında uzman kurumlar, ilk-orta-lise-lisans-lisans üstü seviyelerine devlet ve özel okul/üniversiteler, orkestralar, amatör ve profesyonel müzisyenler ile 20.000 kişilik büyük bir aile olduk. 

Bizlere güveni olan bu büyük ailenin enstürman, kayıt ekipmanları, enstürman sarf malzeme ve müzikle ilgili diğer  taleplerini Notacini.com güvenilirliği ve hizmet kalitesi ile genişlettiğimiz Notacini Pazaryeri sitemiz ile hizmet modelimizi geliştiriyoruz.

Her yaş ve seviye için online/offline müzik eğitimleri;
Enstürman ve seviyelere göre uzmanlar tarafından hazırlanmış enstürman setleri;
Evinizde kayıt ve yayın imkanı veren Ses/Görüntü İşleme ekipmanları;
HI-FI Müzik Sistemleri;
Müziği hayatının her anında hissetmek isteyenler için "Müzikli Şeyler";
... ve tabiki müzik notaları;

Pazaryeri sistemi ile çalışan Notacini Pazaryeri, sadece kurumsal tedarikçi, M.E.B onaylı Müzik okulları ve Türkiye'deki önde gelen müzik tedarikçilerinin ürünlerini satmak üzere kurulmuştur.

Fotokopiye Son! Diyerek  telif hakları konusunda herkesten daha duyarlı olacağını düşündüğümüz müzisyen ve sanatçılarımızın, daha önce bulamadıkları gerekçeyle kullandıkları internet çıktıları ve fotokopiler yerine orjinal kitapları kullanmaya yönlenmelerini sağlamak üzere başladığımız serüvenimize;

#hayatamüzikkat mottomuzla, en iyi hizmeti sağlamaya devam ediyoruz.
 

 

 

 

Ürünün Ödemesini Yapın Ödemeniz, siz ürüne onay verene kadar notacini.com'un güvenli havuz hesabında tutulur.
Satıcı Ürünü Kargolasın Ödemeniz ardından satıcı, ürünü kargoya verir.
Ürüne Onay Verin Teslim aldığınız ürünü inceler anlatıldığı gibi ise onay verirsiniz.
Paranız Satıcıya Aktarılsın Onayınız ile paranız havuz hesaptan satıcıya aktarılır.
iyzico

Notacini Pazaryeri © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır