LATİN MÜZİK PİYANO TEKNİKLERİ İLE BAŞLANGIÇ DERS PAKETİ (8 Saat)

LATİN MÜZİK PİYANO TEKNİKLERİ İLE BAŞLANGIÇ DERS PAKETİ (8 Saat) (#knt2e)

1.500,00TL
 • Stok DurumuStokta Var (2 Adet)
“10 YAŞ VE SONRASI TÜM YAŞ GRUPLARINA AÇIKTIR!”

 • Müzik ailesi içerisinde çok önemli bir yere sahip olan Piyano günümüz tuşlu çalgılarının da ortaya çıkmalarına büyük katkı sağlamıştır. KentSanat Akademi Öğretim Görevlilerimiz bu geleneğe dayanarak bilgi ve birikimlerini birebir dersler halinde sizlerle paylaşıyorlar. Bölümümüz içerisinde Klasik Müzik Piyano eğitiminin yanı sıra Caz Piyano ve Latin Müzik Piyano teknikleri çalışabilir, Keyboard ve Synthesizer gibi enstrümanlara yönelerek Pop, Rock, Blues, Elektronik Müzik gibi diğer müzik stillerini pratik etme fırsatı bulabilirsiniz.

  DERSİN İÇERİĞİ:

  Latin Müzik Piyano Teknikleri çalışmaları Piyano Bölümü içerisinde verilen özel bir ders başlığıdır. Akademimiz genel işleyiş sistemi doğrultusunda enstrüman eğitimi derslerimiz birebir (özel ders) yapılmaktadır. Enstrüman eğitiminin yanı sıra öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde gelişmelerini sağlamak için kendilerine sunduğumuz Kulak Eğitimi ve Ritm Atölyesi dersi yer almaktadır. 8 kişilik sınıflarda yapılan bu ders ile müziğin temel ilkelerini öğrenerek enstrüman eğitiminize sağlıklı bir şekilde yön verebilirsiniz. Latin Müzik Piyano Teknikleri üzerine başlangıç niteliği taşıyan bu paket ile temel Latin Müzik yapıları ve çalım teknikleri üzerine çalışmalarda bulunacaksınız. Latin Müzik formlarının temel ilkeleri üzerine yoğunlaşarak, Latin Müzik standartları ve akor yapıları üzerine pratik yapma fırsatı bulunacaksınız. Çalışmalarınızın ilerleyişi doğrultusunda Latin Müzik içerisinde oluşmuş değişik stilleri inceleme, analiz ve çalma olanağına sahip olacaksınız. Bu derse katılabilmek için Piyano temel çalma prensiplerini daha önceden pratik etmiş olmanız gerekmektedir.

   

  KAZANIMLAR:

  Başlangıç Ders paketi ile Latin Müzik Piyano Teknikleri üzerine genel bilgilere sahip olacak ve sağlıklı bir gelişim için gerekli olan temel bilgileri edinmiş olacaksınız. Böylelikle daha üst seviyelere geçmeniz için gerekli ön bilgileri deneyimleme fırsatı bulacaksınız.

  DERSİN İŞLEYİŞİ:

  Ders günü ve saatleri KentSanat Akademi ile öğrenci arasında karşılıklı organize edilecektir. Öğrencinin online dersler için kullanılacak konferans görüşmesi yazılımını destekleyen cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi bir donanıma ve internet erişimine sahip olması gerekmektedir.

  Çalışmalarını yüzyüze yapmak isteyen öğrenci adaylarımız için hatırlatmak isteriz ki; KentSanat Akademi pandemi sürecinin ilk evrelerinden başlayarak genel hijyen kurallarına titizlikle uymaktadır. Yüz yüze derslerimiz, geniş, sürekli temiz hava ile havalandırılan dersliklerde, tüm hijyen ve Covid-19 önlemleri alınarak, sürdürülmektedir.

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %0 olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Satıcıya Soru Sor
  Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

  Üye Girişi

 Tamamlayıcı Ürünler
Bu Ürün Hangi Yörenin Ürünü? Yörenin Diğer Ürünleri
Ürünün Ödemesini Yapın Ödemeniz, siz ürüne onay verene kadar notacini.com'un güvenli havuz hesabında tutulur.
Satıcı Ürünü Kargolasın Ödemeniz ardından satıcı, ürünü kargoya verir.
Ürüne Onay Verin Teslim aldığınız ürünü inceler anlatıldığı gibi ise onay verirsiniz.
Paranız Satıcıya Aktarılsın Onayınız ile paranız havuz hesaptan satıcıya aktarılır.
iyzico

Notacini Pazaryeri © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır