Üye İşyerleri


KentSanat Akademi

Alışılagelmiş ve sıradan eğitim sistemlerinin ötesinde yeni eğitim sistemlerini uygular. Çağdaş eğitim modellerinin ülkemiz içerisinde de kullanılmaya başlanılmasını destekler. Kadrosunda bulundurduğu öğretim görevlilerinin bu bakış açısında yer almasına büyük önem verir. Eğitim programlarında kullandığı metodların bu bakış açısı dahilinde yer alması gerektiği bilinciyle hareket eder ve oluşturduğu müzik kütüphanesini bu perspektifle kurgular.

KöprüVizyon Müzik Kursu

Biz, düzenli müzik öğrenimi görmenin, beslenme ve barınmadan sonra gelen en önemli ihtiyaç olduğuna inanıyor ve tüm alt yapımızı bu düşünceden aydınlanan bir felsefe üzerine kuruyoruz. En çok da insanların gelişim dönemlerine uygun olarak, bir çalgının bir insana nasıl öğretileceği konusuna odaklanmış olarak yaşıyoruz. Bundan dolayı “Çalgı Pedagojisi” bizim doğal olarak ilgi alanımız ve uzmanlaştığımız noktadır. “Bir tek şey” yani sadece müzik üzerinde çalışıyor olmamızın pozitif etkilerini kapıdan içeri ilk girdiğin andan itibaren yaşarsın.

Kendi aramızda kısaca “Köprü” deriz biz buraya. Sen de burada bizimle bir köprüde yürüdüğünü hayal et, “Kalplerden gelen müziği hayata bağlayan bir Köprü”de… Şimdi sıra sende, belki de biricik evladında… Bakalım gönlündeki müziği, kendi emeğinle icra ederek ya da çocuğunun küçük parmaklarında izleyerek, bedenden ruha bir Köprü kurabilecek misin?

1997’de kurulan büyük Köprüvizyon Müzik Kursu ailesine sen de katıl.

Kurumumuz, ulusal olarak “Milli Eğitim Bakanlığı İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı” ile, uluslararası olarak ise “London College Of Music Examinations – Europe/ International LCME Partner (LCME Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi) unvanıyla faaliyetini sürdürmektedir.


Tan Sağtürk Akademi Cadde

2013 yılında Kadıköy ilçemizin kalbi olan Bağdat Caddesi’nde dans, bale, müzik programlarıyla, erişilebilir ve profesyonel kadrosuyla başladığı sanat eğitimine aynı heyecan ile devam ediyor.

Başkent Müzikevi 

Kurulduğu 1975 tarihinden bu yana kültüre hizmet etmenin ve katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Sadece ülkemizde değil yaptığı iş anlaşmalarıyla, yurtdışında da tanınan bir şirket olarak; müziğe gönül vermiş ve aynı zamanda müziği yaşamına katmaya karar vermiş, gerek profesyonel düzeyde gerekse amatör düzeyde herkes için çözümler üretmeye ve fiyat/kalite performans ilişkisine önem vererek kaliteli enstrümanları ülkemize kazandırmaya devam etmektedir.

Piyanoda C. Bechstein W. Hoffmann, Zimmermann, klasik gitarda, Luthier Mr. Manuel Adalid ve İspanyol el yapımı özel üretim olan Esteve klasik gitarlarının, bir Alman markası olan Almanya ve Uzakdoğu'da üretim yapan Franz Sandner'in Piyano, keman, viola, çello ve aksesuarlarının, yine Alman Markası olan Weltmeister Akordiyonlarının, ağız mızıkalarında ise, Brezilya üretimi olan Hering Harmonicas markanın, elektro, akustik ve klasik gitarda bir Tayvan Markası olan ve Uzakdoğu'da üretilen Farida Gitarlarının,Japon markası olan ve çin de üretilen J. Michael nefeslilerinin,İtalyan markası olan ve Çin de üretilen Orla digital piyanolarının ayrıca Amerika da üretilen Things 4 strings yay tutma aparatlarının, İspanya’da el yapımı olarak üretilen Knobloch klasik gitar tellerinin , Amerika'da üretilen Albert Augustine klasik akustik ve elektro gitar tellerinin , İtalyan markası olan ve İtalya'da üretilen Gato enstrüman tellerinin ve Alman Markası olan Wittner marka Metronomlarının,Distribütörlüğünü yapmakta, yeni marka çalışmalarımız da devam etmektedir.


BL Müzik

Dünya müzik sektöründe, profesyonel stüdyo ekipmanları ve hifi ürünleri konusunda son derece başarılı bir çok firmanın distribütörlüğünü bünyesinde toplayan BL Müzik, profesyonelleri, amatörleri ve müzik dinleyicilerini içeren geniş bir kesime hizmet vermektedir. BL Müzik'i diğer firmalardan ayıran en önemli özellik, her iki ortağın da "ses mühendisi" olmasıdır. Bu bilgi birikimini uzman kadrosu ile destekleyen BL Müzik, kişiye/kuruma yönelik ürünlerin tespiti, kurulumu ve kullanımı konusunda gerekeni en sağlıklı ve hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Notacini.com

Türkiye'de orjinal nota kitaplarının bulunma güçlüğü ve fotokopi kaynaklı notalar ile çalışan müzisyenlerin sıkıntıları göz önünde bulundurularak Nisan 2013’te Henle Verlag, Hal Leonard, Baerenreiter, Schott, Ut Orpheus, G.Schirmer, Alfred, Faber Publishing gibi dünyanın önde gelen yayın evlerinin temsilciliklerini alarak kuruldu.

E-Ticaret üzerinden satış yapmakta olan Notacini, stok yatırımları ile Türkiye’de yaşayan müzisyenlerin nota arayışlarına stoktan hızlı teslimat ve uygun fiyat politikası ile tercih edilen marka olmayı hedeflemektedir.


Diva Müzik

Anadolu  uygarlıklarına  bir  köprü,  bir  beşik  olmuş  Konya` nın  kültürüne  yakışır  bir  enstrüman  mağazası  kazandırma  emelimiz  03 Ocak 2006 tarihinde gerçekleşti.

Sanatın en yaygın uygulama alanı olan müzik ve müzik enstrümanları dalında; yeni bir bakış ve yaklaşım ile geniş ürün yelpazesi oluşturmaktan ve sizlerin yakınına taşıyarak hizmet vermekten asla ödün vermeyeceğiz.

Birçok farklı marka model ve renk seçeneği ile her an demostrasyona hazır piyano standımızda farkı anında tanımlama şansınız var.
 


Rpm Music

Orjinal lisanslı aksesuarlar, Pikap, yerli/yabancı plak ve plak iğneleri. 

Herşey Nota

"Müziksiz bir hayat hatadır." diyen ünlü düşünür Nietzsche'nin bu sözünü kendimize yol haritası seçtik ve sizin için birbirinden şık notalı hediyelik ürünler tasarladık bu ürünleri sizlerle buluşturmak istiyoruz. Müzik dolu günler.

1992 yılından beri Denizli'de faaliyet gösteren Yamaha Uygulamalı Müzik Merkezi 5 yaşından itibaren herkesin bir müzik enstrümanı çalabileceğini kanıtlamış bir misyona sahiptir.

İlk kurulduğu yıllarda 5-7 yaş renklerle müzik eğitimi,Klasik Gitar ,Keyboard( Elektronik org) dersleriyle işe başlayan merkez daha sonra Eğitim Programlarına PİYANO,KEMAN,NEFESLİ ÇALGILAR ( Sax,Yan flut,Klarnet),Vurmalı Çalgı derslerinede ekliyerek faaliyet alanını genişletmiştir.

Yamaha Uygulamalı Müzik Merkezi ABRSM DENİZLİ SINAV MERKEZİDİR öğrencilerimiz ABRSM sınavlarına girmektedir.Sadece kendi öğrencilerimiz değil müzik dersi alan herkese açık bir sınav sistemidir müracaat için bize başvurmanız yeterlidir.

ABRSM (Associated Board of the Royal Scholls of Music)100'e yakın ülkede müzik sınavları düzenleyen merkezi Londra'da bulunan bir kuruldur. Birleşik Kurul 1889 yılında, Londra'daki Royal Academy Of Music ve Royal College Of Music ;Manchester'daki Royal Northern College Of Music ve Glasgow'daki Royal Scottish Academy of Music and Drama tarafından kurulmuştur. Yüzyıldan fazla bir süredir değişmeyen amacı; başarı yoluyla öğrencinin müzikten zevk almasını sağlamak, öğrenciye hedef alabileceği bir amaç oluşturmak ve müzikte eğitim standartlarını yükseltmektir

Ürünün Ödemesini Yapın Ödemeniz, siz ürüne onay verene kadar notacini.com'un güvenli havuz hesabında tutulur.
Satıcı Ürünü Kargolasın Ödemeniz ardından satıcı, ürünü kargoya verir.
Ürüne Onay Verin Teslim aldığınız ürünü inceler anlatıldığı gibi ise onay verirsiniz.
Paranız Satıcıya Aktarılsın Onayınız ile paranız havuz hesaptan satıcıya aktarılır.
iyzico

Notacini Pazaryeri © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır