VİYOLA EĞİTİMİ TANIŞMA DERS PAKETİ (4 Saat)

VİYOLA EĞİTİMİ TANIŞMA DERS PAKETİ (4 Saat) (#knt4c)

800,00TL
 • Stok DurumuStokta Var (3 Adet)
“10 YAŞ VE SONRASI TÜM YAŞ GRUPLARINA AÇIKTIR!”

 • Rönesans dönemiyle müzik tarihindeki yerini alan yaylılar, 17. yy’da yapılan kimi değişiklikler ile günümüze gelmiştir. Tarihsel olarak Ortaçağ'a kadar dayanan Yaylı ailesi içerisinde Keman, Viyola, Çello (Viyolonsel) ve Kontrbas (Double Bas) bulunmaktadır. KentSanat Akademi Öğretim Görevlilerimiz bu geleneğe dayanarak bilgi ve birikimlerini birebir dersler halinde sizlerle paylaşıyorlar. Yaylılar Bölümümüzde enstrüman eğitimi derslerimiz birebir (özel ders) yapılmaktadır. Enstrüman eğitiminin yanı sıra öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde gelişmelerini sağlamak için kendilerine sunduğumuz Kulak Eğitimi ve Ritm Atölyesi dersi yer almaktadır. 8 kişilik sınıflarda yapılan bu ders ile müziğin temel ilkelerini öğrenerek enstrüman eğitiminize sağlıklı bir şekilde yön verebilirsiniz. Unutmayın KentSanat Akademi bünyesinde dilerseniz bu çalışmalarınızı akademik düzeyde ABRSM (Royal Academy) ve LCM uluslararası eğitim programları içerisinde sertifikalandırabilirsiniz.

  DERSİN İÇERİĞİ:

  Viyola bölümümüzde enstrüman eğitimi derslerimiz birebir (özel ders) yapılmaktadır. Enstrüman eğitiminin yanı sıra öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde gelişmelerini sağlamak için kendilerine sunduğumuz Kulak Eğitimi ve Ritm Atölyesi dersi yer almaktadır. 8 kişilik sınıflarda yapılan bu ders ile müziğin temel ilkelerini öğrenerek enstrüman eğitiminize sağlıklı bir şekilde yön verebilirsiniz. Viyola enstrümanı ile tanışma içeriği taşıyan bu paket ile temel duruş, sağ-sol el koordinasyonu ve yay çalım teknikleri üzerine çalışmalarda bulunacaksınız. Enstrümanınızda entonasyon üzerine gerekli çalışmalar yaparak daha üst seviyelere geçmenize olanak sağlayacak ve birinci pozisyonda sesleri çalmayı başaracaksınız. Unutmayın KentSanat Akademi bünyesinde dilerseniz bu çalışmalarınızı akademik düzeyde ABRSM (Royal Academy) ve LCM uluslararası eğitim programları içerisinde sertifikalandırabilirsiniz.

   

  KAZANIMLAR:

  Tanışma Ders paketi ile Viyola enstrümanı üzerine temel bilgileri edinip başarılı bir gelişim göstereceksiniz. Böylelikle daha üst seviyelere geçmeniz için gerekli temel bilgileri deneyimleme fırsatı bulacaksınız.

  DERSİN İŞLEYİŞİ:

  Ders günü ve saatleri KentSanat Akademi ile öğrenci arasında karşılıklı organize edilecektir. Öğrencinin online dersler için kullanılacak konferans görüşmesi yazılımını destekleyen cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi bir donanıma ve internet erişimine sahip olması gerekmektedir.

  Çalışmalarını yüzyüze yapmak isteyen öğrenci adaylarımız için hatırlatmak isteriz ki; KentSanat Akademi pandemi sürecinin ilk evrelerinden başlayarak genel hijyen kurallarına titizlikle uymaktadır. Yüz yüze derslerimiz, geniş, sürekli temiz hava ile havalandırılan dersliklerde, tüm hijyen ve Covid-19 önlemleri alınarak, sürdürülmektedir.

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %0 olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Satıcıya Soru Sor
  Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

  Üye Girişi

 Tamamlayıcı Ürünler
Bu Ürün Hangi Yörenin Ürünü? Yörenin Diğer Ürünleri
Ürünün Ödemesini Yapın Ödemeniz, siz ürüne onay verene kadar notacini.com'un güvenli havuz hesabında tutulur.
Satıcı Ürünü Kargolasın Ödemeniz ardından satıcı, ürünü kargoya verir.
Ürüne Onay Verin Teslim aldığınız ürünü inceler anlatıldığı gibi ise onay verirsiniz.
Paranız Satıcıya Aktarılsın Onayınız ile paranız havuz hesaptan satıcıya aktarılır.
iyzico

Notacini Pazaryeri © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır