VOKAL EĞİTİMİ BAŞLANGIÇ DERS PAKETİ (8 Saat)

VOKAL EĞİTİMİ BAŞLANGIÇ DERS PAKETİ (8 Saat) (#knt3b)

1.500,00TL
 • Stok DurumuStokta Var (3 Adet)
“10 YAŞ VE SONRASI TÜM YAŞ GRUPLARINA AÇIKTIR!”

 • Müzik ailesi içerisinde ayrı ve özel bir yere sahip olan vokal müziği, bölümümüz içerisinde temel ses eğitim çalışmalarıyla derslerine başlamaktadır. Bu çalışmaların yanı sıra Caz, Pop ve Rock müzik gibi her alana yönelik repertuar çalışmaları bölüm içerisinde yapılmaktadır. KentSanat Akademi Vokal Bölümümüzde vokal dersleri birebir (özel ders) yapılmaktadır. Vokal eğitiminin yanı sıra öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde gelişmelerini sağlamak için kendilerine sunduğumuz Kulak Eğitimi ve Ritm Atölyesi dersi yer almaktadır. 8 kişilik sınıflarda yapılan bu ders ile müziğin temel ilkelerini öğrenerek vokal eğitiminize sağlıklı bir şekilde yön verebilirsiniz. KentSanat Akademi Vokal Bölümü içerisinde Klasik Şan, Caz, Rock, Blues, Pop, Soul, R&B gibi değişik müzik stilleri üzerine çalışma olanağı bulabilirsiniz. Unutmayın KentSanat Akademi bünyesinde dilerseniz bu çalışmalarınızı akademik düzeyde ABRSM (Royal Academy) ve LCM uluslararası eğitim programları içerisinde sertifikalandırabilirsiniz.

  DERSİN İÇERİĞİ:

  Vokal Eğitimi bölümümüzde derslerimiz birebir (özel ders) yapılmaktadır. Vokal eğitiminin yanı sıra öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde gelişmelerini sağlamak için kendilerine sunduğumuz Kulak Eğitimi ve Ritm Atölyesi dersi yer almaktadır. 8 kişilik sınıflarda yapılan bu ders ile müziğin temel ilkelerini öğrenerek enstrüman eğitiminize sağlıklı bir şekilde yön verebilirsiniz.Vokal eğitimi üzerine başlangıç içeriği taşıyan bu paket ile temel nefes teknikleri ve diyafram koordinasyonu üzerine çalışmalarda bulunup, seviyenize uygun repertuvar çalışmalarına yöneleceksiniz. Aralıklar, melodik hafızanın güçlendirilmesi ve ses açma teknikleri üzerine gerekli çalışmalar yaparak daha üst seviyelere geçmenize olanak sağlayacaktır. Unutmayın KentSanat Akademi bünyesinde dilerseniz bu çalışmalarınızı akademik düzeyde ABRSM (Royal Academy) ve LCM uluslararası eğitim programları içerisinde sertifikalandırabilirsiniz.

   

  KAZANIMLAR:

  Başlangıç Ders paketi ilevokal eğitimi üzerine temel bilgilere sahip olacak ve başarılı bir gelişim göstereceksiniz. Böylelikle daha üst seviyelere geçmeniz için gerekli ana bilgileri deneyimleme fırsatı bulacaksınız.

  DERSİN İŞLEYİŞİ:

  Ders günü ve saatleri KentSanat Akademi ile öğrenci arasında karşılıklı organize edilecektir. Öğrencinin online dersler için kullanılacak konferans görüşmesi yazılımını destekleyen cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi bir donanıma ve internet erişimine sahip olması gerekmektedir.

  Çalışmalarını yüzyüze yapmak isteyen öğrenci adaylarımız için hatırlatmak isteriz ki; KentSanat Akademi pandemi sürecinin ilk evrelerinden başlayarak genel hijyen kurallarına titizlikle uymaktadır. Yüz yüze derslerimiz, geniş, sürekli temiz hava ile havalandırılan dersliklerde, tüm hijyen ve Covid-19 önlemleri alınarak, sürdürülmektedir.

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %0 olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Satıcıya Soru Sor
  Satıcıya soru sorabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız

  Üye Girişi

Bu Ürün Hangi Yörenin Ürünü? Yörenin Diğer Ürünleri
Ürünün Ödemesini Yapın Ödemeniz, siz ürüne onay verene kadar notacini.com'un güvenli havuz hesabında tutulur.
Satıcı Ürünü Kargolasın Ödemeniz ardından satıcı, ürünü kargoya verir.
Ürüne Onay Verin Teslim aldığınız ürünü inceler anlatıldığı gibi ise onay verirsiniz.
Paranız Satıcıya Aktarılsın Onayınız ile paranız havuz hesaptan satıcıya aktarılır.
iyzico

Notacini Pazaryeri © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır